Aanbieding details

  • Frankrijk
  • Lot, Midi-Pyrénées
  • Mauroux
  • voordelig hotel arrangement
  • eigen vervoer

Beoordelingen

Over Village Du Soleil

- 7x overnachten

- gratis handdoeken voor 2 personen

- gratis 2 flessen wijn in het huisje

- 10% korting op diner in park restaurant

* ter plaatse dient u een borg te betalen van € 200, Midden in de geweldige omgeving van de Dordogne ligt het schitterende vakantiepark Village du Soleil bij het plaatsje Mauroux in Frankrijk. Mauroux valt onder de regio de Lot, maar wordt ook vaak gerekend tot de Dordogne. Dordogne-Lot is een uitzonderlijk mooie streek met veel natuurschoon en een vallei die op de werelderfgoedlijst van Unesco staat. Uw vakantiehuis in Village du Soleil staat in een gebied met kastelen, wijnroutes, grotten en historische bezienswaardigheden. Historisch gezien is dit een van de interessantste streken van Frankrijk, er zijn nog vele prehistorische rotstekeningen en schilderingen van de Cro-Magnon in grotten en op rotswanden en in de streek liggen vele prachtige middeleeuwse vestingstadjes. Service en gezelligheid staan op het vakantiepark hoog in het vaandel en zowel het park als de omgeving ademen een rustgevende sfeer uit. Vakantiepark Village du Soleil heeft vrijstaande chalets en is in alle seizoenen geschikt voor families met kinderen en voor senioren die van de ruimte en de prachtige omgeving willen genieten. De Franse natuur, de gezellige dorpjes en een aangenaam klimaat zorgen ervoor dat het hier het hele jaar door goed toeven is. Op het park zelf zijn veel animatiemogelijkheden voor jong en oud. Ga samen of met uw kinderen erop uit om de omgeving te verkennen, te genieten van de gezellige terrasjes en neem bij terugkomst bij uw vakantiehuis een duik in het zwembad.

De vrijstaande vakantiewoningen van vakantiepark Village du Soleil hebben een sfeervolle living met een TV met Franse en Nederlandse zenders en een overdekt terras (veranda) met tuinmeubilair waar tot in de late uurtjes genoten kan worden van de barbecue en een glas wijn. De volledig ingerichte keuken heeft naast een elektrische kookplaat een magnetron, afwasmachine en grote koelkast met vriesvak. De badkamer met ligbad, douche en een apart toilet maken het comfort compleet.

Het 3-kamerchalet (max. 4 pers./70 m²) van vakantiepark Village du Soleil heeft twee slaapkamers, een met twee een-persoonsbedden en een met een lits-jumeaux. Er is een badkamer met douche, ligbad en een apart toilet.

Het 4-kamerchalet (max. 6 pers./84 m²) van vakantiepark Village du Soleil heeft drie slaapkamers, een met twee een-persoonsbedden, een met een lits-jumeaux en een met stapelbed. Er is een badkamer met douche, ligbad en een apart toilet.

Village Du Soleil te boeken bij (1 resultaten)

Village Du Soleil in Mauroux Frankrijk ook te boeken bij Voordeeluitjes

Village Du Soleil

Aantal dagen:
onbekend
VANAF€ 199,00

- 7x overnachten

- 10% korting op diner in ...

meer resultaten

Faciliteiten

Village Du Soleil in Mauroux Lot, Midi-Pyrénées Frankrijk

Village Du Soleil Mauroux, Frankrijk

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking