Lastminutes (1.384 resultaten)

Vergelijk 1.384 lastminutes op Boeklastminute.com. Bekijk actuele prijzen van meerdere touroperators, filter op jouw wensen en boek veilig rechtstreeks bij de aanbieder.

TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

15 nov 2026 Vanaf Rotterdam

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 125 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Relaxia Los Girasoles in Playa Del Ingles - Gran Canaria - Spanje 3★
Prijsvrij

Playa Del Ingles, Spanje

Relaxia Los Girasoles

8 dagen 15 nov 2026 Flight

Ben je op zoek naar een kleinschalige accommodatie met een uitstekende ligging? Dan is het 2-sterren bungalowcomplex Relaxia Los G…

vanaf € 977 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Gran Amadores in Puerto Rico - Gran Canaria - Spanje 2★
Suntip

Puerto Rico, Spanje

Gran Amadores

7 dagen 15 nov 2026 Flight

Wanneer je in dit appartementencomplex verblijft, verblijf je in het zuiden van het eiland Gran Canaria. In de ochtend geniet je v…

vanaf € 552 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Appartementen Time to Smile Terrazamar in Playa Del Ingles - Gran Canaria - Spanje 3★
Travel Store

Playa Del Ingles, Spanje

Appartementen Time to Smile Terrazamar

3 dagen 15 nov 2026 Vanaf Rotterdam

Een op en top vakantiegevoel met het comfort van thuis. Dat ervaar je in TUI TIME TO SMILE Terrazamar. Een moderne keuken, comfort…

vanaf € 399 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

16 nov 2026 Vanaf Groningen

Retourticket naar Gran Canaria

vanaf € 445 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

16 nov 2026 Vanaf Amsterdam

Retourticket naar Gran Canaria

vanaf € 300 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

16 nov 2026 Vanaf Amsterdam

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 150 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

16 nov 2026 Vanaf Groningen

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 240 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Axel Beach Maspalomas - Adults Only in Playa del Ingles - Gran Canaria - Spanje 3★
Tix

Playa del Ingles, Spanje

Axel Beach Maspalomas - Adults Only

16 nov 2026 ['LG']

Relax at the full-service spa, where you can enjoy massages and body treatments. If you're looking for recreational opportunities,…

vanaf € 139 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Servatur Altamadores in Puerto Rico - Gran Canaria - Spanje 4★
Suntip

Puerto Rico, Spanje

Servatur Altamadores

8 dagen 16 nov 2026 Flight

Servatur Altamadores is zo’n adres waar je automatisch in de vakantiestand schiet. Het ligt tegen de heuvel aangebouwd, waardoor j…

vanaf € 701 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

17 nov 2026 Vanaf Eindhoven

Retourticket naar Gran Canaria

vanaf € 300 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

17 nov 2026 Vanaf Amsterdam

Retourticket naar Gran Canaria

vanaf € 300 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

17 nov 2026 Vanaf Rotterdam

Retourticket naar Gran Canaria

vanaf € 300 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

17 nov 2026 Vanaf Eindhoven

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 150 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

17 nov 2026 Vanaf Amsterdam

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 150 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

17 nov 2026 Vanaf Rotterdam

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 150 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Hotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels in San Agustín - Gran Canaria - Spanje 4★
Tjingo

San Agustín, Spanje

Hotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels

17 nov 2026

Voor de hele familieIs Playa del Inglés te druk? Maar heb je wel behoefte aan een verblijf in een gezellige, toeristische badplaat…

vanaf € 672 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Holiday Club Playa Amadores in Playa Amadores - Gran Canaria - Spanje 4★
Tjingo

Playa Amadores, Spanje

Holiday Club Playa Amadores

17 nov 2026

Faciliteiten en voorzieningen bestaan uit zwembad, kinderzwembad, restaurant, bar, sauna (extra betaling), gym, mini golf (extra b…

vanaf € 1.066 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Holiday Club Playa Amadores in Playa Amadores - Gran Canaria - Spanje 4★
Lavida Travel

Playa Amadores, Spanje

Holiday Club Playa Amadores

17 nov 2026 Lg

Faciliteiten en voorzieningen bestaan uit zwembad, kinderzwembad, restaurant, bar, sauna (extra betaling), gym, mini golf (extra b…

vanaf € 1.066 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Hotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels in San Agustín - Gran Canaria - Spanje 4★
Lavida Travel

San Agustín, Spanje

Hotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels

17 nov 2026 Lg

Voor de hele familieIs Playa del Inglés te druk? Maar heb je wel behoefte aan een verblijf in een gezellige, toeristische badplaat…

vanaf € 672 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Green Park in Playa Del Ingles - Gran Canaria - Spanje 2★
Travel Store

Playa Del Ingles, Spanje

Green Park

5 dagen 17 nov 2026

Centraal gelegen in Playa del Inglés, op ca. 500 m van het kilometerslange zandstrand. In de directe omgeving zijn er veel winkels…

vanaf € 700 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
Las Brisas Bungalows in Playa Del Ingles - Gran Canaria - Spanje 3★
Travel Store

Playa Del Ingles, Spanje

Las Brisas Bungalows

5 dagen 17 nov 2026

Centraal en toch rustig. De waterkant is ca. 100 m afstand en het fijnzandige strand ligt op ca. 600 m (bereikbaar via een trap).

vanaf € 954 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

18 nov 2026 Vanaf Amsterdam

Retourticket naar Gran Canaria

vanaf € 300 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›
TUI

Gran Canaria, Spanje

Gran Canaria

18 nov 2026 Vanaf Amsterdam

Enkele reis naar Gran Canaria

vanaf € 150 per persoon Incl. vlucht & verblijf
Bekijk deal ›