Aanbieding details

  • Nederland
  • Zeeland
  • Nieuwvliet
  • 2
  • 4

Beoordelingen

Over Aster

Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt zwembad en op 5 km een 18-holes golfbaan.
In Oostburg (10km) vindt u tevens een Markt, restaurants en winkels.
Er is een WIFI-netwerk voor draadloos internet in het appartement beschikbaar voor gebruik van eigen laptop. Prepaid kaarten zijn te koop via de receptie van reisbureau De Jong op het park voor 5 euro voor 60 minuten internettoegang.

Aster te boeken bij (1 resultaten)

Aster in Nieuwvliet Nederland ook te boeken bij Chalet.nu Vakantiehuizen

Aster

Aantal dagen:
onbekend
VANAF€ 314,00

meer resultaten

Faciliteiten

Aster in Nieuwvliet Zeeland Nederland

Aster Nieuwvliet, Nederland

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking